Xavery, urodził się w 2033. Przeżył zero
wypadków.


Konkurs

Jakim jesteś kierowcą? Czy cenisz komfort jazdy?
Jesteś „eko“? A może masz w sobie żyłkę sportowca?

Continental - wiodący dostawca dla branży motoryzacyjnej - oprócz bogatej oferty opon do samochodów osobowych, które można dopasować do każdego samochodu i każdego stylu jazdy, jest dostawcą komponentów wykorzystywanych w produkcji najnowocześniejszych pojazdów, jakie jeżdżą po naszych drogach. Mamy unikalną wiedzę, która pozwala produkować opony „szyte na miarę“ na potrzeby wybranych marek i modeli aut, a także dobierać opony pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Weź udział w naszym konkursie i szczerze powiedz nam, jakim kierwocą jesteś. Dzięki temu będziemy mogli wybrać najwłaściwsze ogumienie do Twojego auta.
Na zgłoszenia czekamy do 16.10.2019 r.

Nagrody

miejsca 1-3

komplet opon zimowych
marki Continental

miejsca 4-33

zestaw gadżetów*

* w skład zestawu gadżetów wchodzą: holder na telefon, skrobaczka, smycz, apteczka
Administratorem danych osobowych podanych w ww. formularzu jest Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672), ul. Domaniewska 52. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu prawidłowej realizacji Konkursu w serwisie pokoleniezero.pl. Usługodawca przetwarzać będzie ww. dane osobowe wyłącznie w celu realizacji Konkursu i w zakresie niezbędnym do jego wykonania. Twoje prawa: osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych (Prezesa UODO). Dalsze informacje o przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności. Nasza Polityka Prywatności informuje, jak przetwarzamy dane osobowe naszych Użytkowników, jakie dane, w jakim celu i na jakiej podstawie oraz przez jaki okres czasu przetwarzamy, jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom, komu udostępniamy dane - szczegóły tutaj: polityka-prywatnosci.onet.pl.